Krokodyle i słonie w hotelach

Skóropodobne okładziny do pokrywania powierzchni meblowych, ścian i innych elementów wyposażenia wnętrz proponuje swoim Klientom FORNER. W asortymencie firmy z Lublina znajdują się materiały imitujące skóry anakondy, antylopy, słonia, krokodyla i strusia.

Wykorzystanie tworzyw imitujących skóry anakondy, krokodyla czy słonia, jest idealnym sposobem na podniesienie wartości wizualno-estetycznej dekorowanych przestrzeni. – Poprzez pokrycie skóropodobną okładziną, meble oraz inne elementy wyposażenia wnętrz, jak obudowy kolumn, fragmenty lad itp., zyskują cechy naturalnego materiału. Daje to olbrzymie możliwości w projektowaniu przestrzeni mieszkaniowych, hotelowych, restauracyjnych czy klubowych. Dzięki doskonałemu odwzorowaniu skórzanej faktury, możemy dosłownie obcować z naturą – mówi Tomasz Żebrowski, współwłaściciel firmy FORNER.
 

Proponowana przez FORNER skóropodobna okładzina KUIK jest produkowana w formacie 3050 x 1400 o grubości 1 mm. Tylna warstwa pokryta jest samoprzylepnym materiałem, który umożliwia bardzo łatwą i szybką aplikację na powierzchniach z tworzyw sztucznych, drewnianych, metalowych czy szklanych.

Kolekcja skóropodobnych okładzin KUIK, na którą składają się tworzywa imitujące skóry anakondy, antylopy, słonia, krokodyla i strusia, to kolejny element uzupełniający nowatorską ofertę materiałów dla przemysłu meblarskiego i drzwiowego firmy FORNER. Przypomnijmy, że na początku roku lubelski dystrybutor włoskich produktów, do swej bogatej kolekcji płyt meblowych, dodał laminaty HPL charakteryzujące się nietuzinkowym wzornictwem.
 

  
Anakonda                              Antylopa (biała)                    Antylopa (czarna)

  
Krokodyl                                 Słoń                                      Struś

      

Tagi