Ostatnie wolne miejsca

Duże zainteresowanie targami DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO 2010 znajduje swoje potwierdzenie w ilości zarezerwowanej powierzchni wystawienniczej. Firmy, które chcą kreować swą markę na Śląsku, muszą się spieszyć.

Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO odbędą się w dniach 1 – 3 października w Katowicach. Ostatnie wolne miejsca, jakie są do dyspozycji wystawców, stanowią szansę na kreowanie swojej marki wśród małych i średnich firm z regionu Śląska i południowo – wschodniej Polski, które poszukują kontaktów z producentami i dostawcami maszyn oraz narzędzi do obróbki drewna. - Obecny stan zgłoszeń na targi – zarezerwowano już ponad 75% powierzchni - świadczy o pozytywnym trendzie w branży, którego symptomy można było zaobserwować podczas tegorocznych targów DREMA w Poznaniu – informuje Marcin Pilch. - Targi w Katowicach odwiedzą nie tylko przedstawiciele zakładów meblarskich, ale także producenci okien, drzwi, schodów, podłóg, galanterii drzewnej, czy też elementów programu ogrodowego. Połączona forma business-to business oraz targów typowo konsumenckich zapewni naszym Wystawcom kontakt zarówno z profesjonalnymi kontrahentami ale również z indywidualnym klientem, którego ostateczne decyzje świadczyć będą o popularności danego produktu, a tym samym o sukcesie handlowym - dodaje.

Termin i godziny otwarcia
01-02.10.2010 w godzinach od 10:00 do 17:00
03.10.2010 w godzinach od 10:00 do 16:00

Ceny biletów
- normalny - 10 złotych
- ulgowy (po rejestracji online) - 5 złotych

 

LISTA WYSTAWCÓW TARGÓW DREMASILESIA-MEBELTECHEXPO 2010 (Stan na 2010-08-01)

Agencja AMK Sp. z.o.o.
AHS POLSKA Sp. z o.o.
AMERI-POL TRADING LTD. Sp. z o.o.
APPERTA s.c.
ARTEX Artur Makiola
COSMA Borstelfabriek Holland
DRESMET Jan Socha
EMI Damian Gielata
Extrem Sp. z o.o.
F.O.D.
F.P.H. HUBERTUS Hubert Leboch
FELDER GROUP Polska Sp. z o.o.
GOMA
GOMAD
GROMAR Mariola Groyecki
GT CORP
INFOTEC GROUP Sp. z o.o.
ISOWENT Sp. z o.o.
Ita
Ita Tools
Jaroma SA
JUNGET Sp. z o. o.
KD MEDIA
KLEBCHEMIE M.G. BECKER GmbH & Co. KG.
M.M. Optimat
Mardrew Marcin Żądło
Mebel Art. Sp. z o.o.
NAWARA Serwis
NESTRO LUFTTECHNIK GmbH
PENNY - DOBROSZYCE Sp. z o.o.
PW Styl Sp.j.
Rema SA
SCM Group Polska Sp. z o.o.
STAN-DREW Stanisław Pioch
STOWARZYSZENIE PARKIECIARZE POLSCY
STOWARZYSZENIE PRODUCENTÓW MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA DROMA
Tech - Fa Arkadiusz Łodyga
Towarzystwo Gospodarcze MEBLOPOL Sp. z o.o.
WINTER Holztechnik GmbH
W-IREX Przedsiębiorstwo Prywatne
WUWER Sp. z o.o.
WYDAWNICTWO INWESTOR Sp. Z O.O.
ZOTECH JFM Sp. z o.o.


Targi dla branży drzewnej i meblarskiej w Katowicach dedykowane są przede wszystkim małym oraz średnim zakładom, które aktywnie poszukują rozwiązań technologicznych ściśle dopasowanych do aktualnych potrzeb. Październikowy termin jest doskonałą okazją do dodatkowego spotkania z klientami na kilka miesięcy po poznańskich targach DREMA.
Ostatnia edycja targów okazała się dobrym forum wymiany informacji na temat nowinek technicznych oraz o aktualnej kondycji branży. Dobry odbiór imprezy znajduje swoje odzwierciedlenie w dużym zainteresowaniu, zarówno ze strony zwiedzających, jak i wystawców. III edycja Targów Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna Dremasilesia – Mebeltechexpo, która odbyła się na początku października ub.r. zgromadziła na przestrzeni blisko 1700m2 ponad 60 firm. Ubiegłoroczną edycję targów odwiedziło blisko 2000 profesjonalistów zainteresowanych ulepszaniem swojej produkcji.

GALERIA ZDJĘĆ Z POPRZEDNIEJ EDYCJI

Tagi