Top Design dla Schattdecor

Schattdecor otrzymał z rąk Karima Rashida (na zdjęciu drugi od lewej) nagrodę Top Design 2010 - w ramach konkursu produktowego podczas Areny Design w Poznaniu.

Karim Rashid, projektant o międzynarodowej sławie wręczył firmie Schattdecor nagrodę TOP-DESIGN AWARD w kategorii Akcesoria meblowe za zadruk cyfrowy „Digital VISION” Giant Wood. Nagroda została przyznana w ramach wydarzenia Arena Design, które jest miejscem spotkań projektantów i ekspertów designu przemysłowego i budzi duże zainteresowanie wśród przedsiębiorstw, w których design odgrywa kluczową rolę w strategii biznesowej.

Nagrodzony produkt Schattdecor to wzór cyfrowy „Giant Wood” z kolekcji Digital Vision. Na wystawie zaprezentowany został na pięciometrowym blacie roboczym, budząc duże zainteresowanie oraz uznanie jury oraz prasy.

Wyróżnienie produktu Schattdecor nagrodą TOP DESIGN to potwierdzenie skuteczności pracy producenta papierów dekoracyjnych z Thansau i całego działu design, który ponad 10 lat temu rozpoczął prowadzenie prezentacji trendów i nowoczesnego designu. Od tego czasu specjalista w zakresie rozwoju wzornictwa jakim jest Schattdecor wypracowuje co roku prognozy trendowe. Nagroda wręczona z rąk Karima Rashida to dowód uznania dla całego teamu projektantów firmy. Nagroda została bardzo pozytywnie przyjęta przez pracowników firmy oraz przez jej klientów.

Podczas Areny Design prezentowane są najciekawsze pod kątem designu produkty z różnych branż. Wydarzeniu towarzyszą panele dyskusyjne, wykłady, prezentacje projektów studentów ze szkół wyższych i wiele innych ciekawych eventów. W ramach tzw. „Demostrady” – cyklu wykładów swoją prezentację na temat wpływu zmian socjalnych na design, wygłosiła szefowa zespołu projektantów z centrali Schattdecor z Thansau Claudia Küchen.
 

Tagi