Alan poszerza asortyment

Ponad 2 mln zł kosztowała firmę Alan z Bydgoszczy budowa hali magazynowej. Dzięki tej inwestycji hurtownia będzie mogła oferować swoim klientom nowy asortyment – płyty meblowe wraz z możliwością ich cięcia czy okleinowania.

Hurtownia akcesoriów meblowych Alan z Bydgoszczy zdecydowała się wprowadzić do swojej oferty nowy asortyment. – Klienci bardzo często pytali nas o możliwość zamówienia i kupna płyt meblowych – tłumaczy Krzysztof Urbański, właściciel hurtowni Alan. – Jako że chcemy się ciągle rozwijać i oferować naszym klientom coraz więcej, zdecydowaliśmy się na budowę hali, dzięki której będziemy posiadali na stanie płyty meblowe czołowych producentów – Kronospanu Szczecinek oraz Egger, a w niedalekiej przyszłości poszerzymy wachlarz produktów – dodaje Urbański.

Oprócz sprzedaży materiałów drewnopochodnych hurtownia Alan oferuje także cięcie i okleinowanie płyty, co jest odpowiedzą na zapotrzebowanie zwłaszcza mniejszych, lokalnych stolarzy. Na mini park maszynowy bydgoskiej hurtowni składają się: okleiniarka Holzher, piły Martin oraz frezarka Felder. - Dzięki nowej inwestycji możemy zaopatrywać naszych klientów niemal od podstaw – mówi właściciel hurtowni. Koszt budowy hali magazynowej to ponad 2 mln 100 tys. zł. Obiekt liczy 1050 metrów i posiada wydzielone pomieszczenie przeznaczone do obróbki płyty.
Uroczyste otwarcie nowej hali magazynowej odbyło się w sobotę 3 października. Od godziny 11:00 w obiekcie odbyły się mini-targi. W gronie wystawców znaleźli się m.in.: Rehau, Hettich, Kronospan, Aluprofil, Forner, Nomet, Festool, Blum, BRW i Aluprofil. Po zakończeniu prezentacji wystawców i przecięciu wstęgi rozpoczęła się mniej oficjalna część uroczystości. Do atrakcji dziennych należały m.in. poczęstunek z grilla oraz liczne konkursy z nagrodami, a w części wieczornej uczestnikom zabawy zaproponowano pokaz taneczny i pirotechniczy oraz mini kasyno, gdzie można było zagrać w ruletkę czy black jacka.

GALERIA ZDJĘĆ


Hurtownia akcesoriów meblowych Alan Bydgoszcz rozpoczęła działalność w 1998r. Do tej pory do sztandarowych produktów firmy należały obrzeża PCV standotron /UNOFLEX/. Firma zajmuje się również nakładaniem kleju na obrzeża. - Nasze usługi i sprzedaż wykonywane są na wysokim poziomie. Działamy terminowo i tym zyskujemy sobie coraz więcej klientów – zaznacza właściciel.
 

 

Tagi