Wizytówka Premium

Metalmex

Opis

Opis działalności

Firma powstała w 1984r, prowadząc początkowo sprzedaż detaliczną artykułów metalowych. Na początku lat 90-tych profil sprzedaży został zmodyfikowany i firma skoncentrowała się na handlu hurtowym akcesoriami meblowymi, funkcjonując przy  ul. Perzyckiej.

Przy zwiększającej się liczbie odbiorców i asortymentu i chęci podniesienia jakości świadczonych usług, kiedy okazało się, że nawet maksymalne zagospodarowanie dotychczasowej powierzchni nie jest wystarczające podjęto decyzję o przeniesieniu firmy.

02 lipca 2007r odbyło się otwarcie nowej siedziby na obrzeżach miasta w miejscowości Wysogotowo.

W wyniku realizacja przedsięwzięcia firma wzbogaciła się o dwie, spełniające wszelkie standardy hale magazynowe, jedna z przeznaczeniem na składowanie towaru, w drugiej natomiast - w związku z poszerzeniem działalności o cięcie i okleinowanie płyt – miejsce znalazły maszyny do obróbki drewna. Uzyskaliśmy również duży, nowoczesny, salon obsługi klienta, połączony z przestronny salonem wstawienniczy z ekspozycjami największych producentów w branży – szczególną uwagę zwracają meble kuchenne wykonane i wyposażone przez firmę Hettich, oraz ekspozycja firmy ZOBAL – obydwie wystawy są jedynymi takimi w kraju.

  

Rodzaj działalności

 

Sprzedaż płyt meblowych, blatów, akcesoriów i okuć do produkcji mebli oraz świadczenie usług w zakresie cięcia i okleinowania płyt.

Tworząc pomost między wytwórcą a odbiorcą, łącząc wytyczane przez projektantów trendy w branży z oczekiwaniami rynku, umożliwiamy naszym klientom zakup wysokiej jakości towarów różnych producentów.

Zdjęcia

Oferta

Oferta

Oferta nasza obejmuje: szeroki wybór płyt, blatów, frontów meblowych oraz akcesoriów i okuć do produkcji mebli. Na rynku uważani jesteśmy za firmę posiadającą bardzo bogaty asortyment specjalistycznych systemów zamknięć do mebli. Tylko u nas można je nabyć w tak szerokiej gamie i o tak wysokiej specjalizacji, zaopatrujemy firmy wyposażające banki oraz sklepy jubilerskie i to zarówno w kraju jak i zagranicą. Posiadamy również duży wybór systemów drzwi przesuwnych składano-przesuwnych oraz wyposażenia wnęk garderobianych. Oferujemy też sprzęt oświetleniowy, organizacje szafek kuchennych i przestrzeni pod szafkowych, żaluzje, klamki. Posiadamy największy wybór uchwytów meblowych i to zarówno polskich producentów jak i zagranicznych.

Usługi

Pracując na maszynach niemieckiej firmy Holz-Her oferujemy szeroki zakres usług stolarskich:

- cięcie płyt na dowolny wymiar,

- docinanie i wygrubianie blatów,

- cięcie skosów,

- wykonywanie doklejek z litego drewna,

- oklejanie krawędzi obrzeżami ABS, PVC,

- nakładanie kleju na obrzeże.

Branża

Kategorie działalności
Płyty meblowe, Akcesoria meblowe, Płyty fornirowane, Płyty melaminowane, Płyty sklejki, Obrzeża meblowe, Fronty meblowe, Blaty meblowe, Cięcie, Okleinowanie, Oświetlenie
Nagrody i wyróżnienia

Kontakt

Strona WWW Dane kontaktowe

Tel: 0-61 868-22-78
Fax: 0-61 868-16-45

 

Dane adresowe

Metalmex

Wysogotowo
ul. Wierzbowa 162
62-081 Przeźmierowo

Dojazd
Javascript is required to view this map.

Tagi